نشست تعاملی مدیران روابط عمومی ذوب‌آهن اصفهان و صدر تامین

در نشستی با حضور محسن بیدی، مدیر روابط عمومی هلدینگ صدر تامین، علیرضا امیری، مدیر و سرپرستان روابط عمومی ذوب آهن اصفهان، ۱۵ بهمن ماه، برنامه ها و اقدامات این مدیریت مورد ارزیابی و تبادل نظر قرار گرفت.
محسن بیدی با مثبت ارزیابی کردن اعم اقدامات مدیریت روابط عمومی ذوب آهن اصفهان ، گفت: این مدیریت با داشتن نیروهای توانمند یکی از سرآمدترین روابط عمومی های تابعه صدر تامین و کشور است.
مدیر روابط عمومی صدر تامین، هماهنگی و هم افزایی روابط عمومی های تابعه این هلدینگ را خواستار شد و افزود: با برنامه های منسجم و جامع که ارتباطات سازمانی را در سطوح مختلف پوشش دهد می توان مشکلات عمده شرکت ها را بر طرف کرد.
مدیر روابط عمومی ذوب آهن نیز در این نشست با تشریح راهبردهای ارتباطی، تبلیغاتی و رسانه ای این مدیریت، گفت: برنامه های مدیریت روابط عمومی ذوب آهن در سال جاری بر اساس و در راستای برنامه کلان شرکت تدوین و در حال اجرا می باشد.
وی، افزود: همکاران این مدیریت با تلاش در خور تحسین به بازتاب اهداف، برنامه و دستاوردهای شرکت در رسانه های جمعی پرداختند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.