میلگرد ارزان شد

رئیس اتحادیه آهن فروشان تهران می‌گوید: قیمت هر کیلو میلگرد بین ۱۲ هزار و ۵۰۰ تا ۱۳ هزار تومان است. این در حالی که با کاهش قیمت دلار، قیمت میلگرد نیز حدود هزار تومان ارزان شده است. اگرچه به گفته وی این نرخ‌ها قیمت واقعی میلگرد نیست.

با کاهش قیمت دلار، قیمت میلگرد حدود هزار تومان ارزان شده است. با توجه به نزدیکی انتخابات امریکا، آیا در صورت کاهش قیمت دلار، قیمت میلگرد و آهن هم کاهش می‌یابد؟ رئیس اتحادیه آهن فروشان تهران گفت: قیمت آهن ارتباط مستقیمی با قیمت دلار دارد. چنانچه قیمت دلار کم یا زیاد شود، قیمت آهن هم به همان میزان گران یا ارزان می‌شود.

حمیدرضا رستگار افزود: قیمت هر کیلو میلگرد بین ۱۲ هزار ۵۰۰ تومان تا ۱۳ هزار تومان است. هر چند که این نرخ‌ها قیمت واقعی میلگرد نیست اما متاسفانه به دلیل کارکرد نامناسب در شبکه تولید، توزیع و بورس این بازار با چالش‌های عدیده‌ای مواجه شده است. حتی با نوسان اخیر قیمت فولاد و تاثیرگذاری آن بر زنجیره آهن و میلگرد، بسیاری از فعالان این صنف متضرر شدند و بنگاه‌های خود را تعطیل کردند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.