موفقیت جهانی شرکت فولادمبارکه

بنا بر اعلام دفتر بنیاد جهانی مایک در ایران فولادمبارکه اصفهان موفق به دریافت «جایزه جهانی برترین سازمان‌های دانشی نوآور» در سال ۲۰۱۹ شد.

ارزیابی جهانی مایک در ۸ محور یکپارچه با پوشش سطوح مختلف سازمان در سه حوزه ساختار، منابع انسانی و ارتباطات و با تمرکز بر ارزش‌آفرینی سازمان مبتنی بر سه مولفه دانش، نوآوری و سرمایه فکری و در چهار مرحله ارزیابی توسط کمیته بین‌المللی داوران از کشورهای سوئد، آلمان، انگلستان و رومانی انجام گرفته است.از دیگر برندگان این جایزه در سال ۲۰۱۹ می‌توان به Cinopec از چین (بزرگ‌ترین شرکت پالایش نفت، گاز و پتروشیمی جهان)، Ernst & Young از انگلستان (یکی از چهار شرکت بزرگ خدمات حرفه‌ای مالی و حسابداری جهان)، Tata chemicals از هند (عضو گروه TATA و از بزرگ‌ترین شرکت‌های شیمیایی جهان) و Cognizant از آمریکا (یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های فناوری اطلاعات دنیا) اشاره کرد.

نقوی معاون تکنولوژی شرکت فولادمبارکه گفت: این شرکت به‌عنوان یک الگوی موفق بنگاه‌داری در کشور همواره تلاش کرده با خلق ارزش برای کلیه ذی‌نفعان در مسیر توسعه پایدار گام بردارد. از مهم‌ترین دارایی‌های فولادمبارکه پس از گذر از دوران ساخت و رسیدن به ظرفیت اسمی در دوران بهره‌برداری، دانش سازمان است که به‌عنوان یک سرمایه ارزشمند در خدمت توسعه‌های شرکت بوده است. موفقیت در راه‌اندازی فولاد سبا، فولاد هرمزگان، سنگان و… و ایجاد شبکه‌های دانش در گروه فولادمبارکه از طریق شرکت مهندسی نمونه‌هایی از موفقیت سازمان در به‌کارگیری و خلق ارزش از سرمایه دانشی خود بوده است.فولادمبارکه از سال ۱۳۹۰ در فرآیند ارزیابی سازمان‌های دانش‌محور شرکت کرده و پس از موفقیت در چهار دوره به‌عنوان برندگان سازمان دانشی برتر ایران و دو دوره برندگان سازمان دانشی برتر آسیا موفق به حضور در جمع برندگان سطح جهانی جایزه مایک شد.مراسم اهدای جایزه جهانی مایک در شهر بنگلور هند در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ به‌دلیل شیوع بیماری کرونا به زمان دیگری موکول شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.