معرفی تولیدکنندگان فولاد به سازمان تعزیرات

معرفی نیمی از تولیدکنندگان فولاد به سازمان تعزیرات

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی از معرفی بیش از نیمی از تولیدکنندگان فولاد به این سازمان به علت تخلف در عرضه فولاد به واحد‌های پایین دستی همچون لوازم خانگی و خودرو خبر داد.

آقای جمال انصاری در حاشیه نشست ستاد تنظیم بازار در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری صدا و سیما افزود: تولیدکنندگان فولاد که تعدادشان زیاد هم نیست با تخلف در عرضه و عمل نکردن به تعهدات خود در قبال تامین مواد اولیه مورد نیاز صنایع پایین دستی اتهاباتی را در بازار به ویژه در لوازم خانگی و خودرو رقم زدند که هم اکنون پرونده این تولیدکنندگان متخلف فولاد در سازمان تعزیرات حکومتی در حال رسیدگی است به بعضی از این پرونده‌ها رسیدگی و حکم صادر شده و برخی دیگر از پرونده‌ها نیز در مراحل رسیدگی است.
وی گفت: با اقدامات صورت گرفته هم اکنون بازار فولاد کمی تعدیل شده که ان شاءالله با اقداماتی در دستور کار داریم این تعدیل بیشتر خواهد شد، اما اگر تولیدکنندگان فولاد به وظایف قانونی خود در عرضه به بازار و صنایع پایین دستی عمل نکنند برابر قانون مجازات خواهند شد.
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی همچنین اضافه کرد: رسیدگی به تخلفات تولیدکنندگان فولاد از قبل در دستور کار این سازمان و دیگر سازمان‌های نظارتی بوده، اما با پخش گزارش‌های تولیدی رسانه ملی این رسیدگی‌ها هماهنگ‌تر، منسجم‌تر و منجر به نتیجه شده است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.