فولاد مبارکه پیشتاز در پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا

مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه گفت: شرکت‌های گروه فولاد مبارکه هم‌راستا با سیاست تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی و توجه به اقدامات هماهنگ منطقه‌ای در راستای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، توانستند فعالیت‌های قابل توجهی به منظور حفظ سلامت کارکنان و محیط پیرامون خود انجام دهند.

  • ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ 17:53

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی فولاد مبارکه اصفهان، ایرج ترابی اظهار داشت: گروه فولاد مبارکه برای مقابله با بیماری کووید ۱۹ (ویروس کرونا)، با برنامه‌ریزی‌های دقیق و مدون، اقدامات و حمایت‌هایی در راستای مسئولیت‌های اجتماعی، با هماهنگی با وزارت صمت و سازمان توسعه معادن و صنایع معدنی، استانداری اصفهان و دانشگاه‌های علوم پزشکی استان انجام داده است.

وی افزود: در این زمینه می‌توان به کمک ۵۰ میلیارد ریالی شرکت فولاد هرمزگان به دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان جهت خرید تجهیزات و وسایل مورد نیاز بیماران مبتلا به ویروس کرونا در راستای حمایت از سلامت هموطنان در این استان اشاره کرد.

مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه گفت: علاوه بر این، شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در راستای تعهد به مسئولیت اجتماعی خود، با خرید ماسک و محلول های ضدعفونی کننده به میزان ۳۰۰ میلیون ریال، از مرکز بهداشت شهر بروجن و همچنین شهرداری سفیددشت و فرادنبه حمایت کرده است.

ترابی ادامه داد: شرکت فولاد سفیددشت نیز با فرستادن سه اکیپ ماشین‌آلات و نفرات، ضدعفونی و گندزدایی بخش‌هایی از شهرستان بروجن و حومه را انجام داده و همزمان ۲ هزار پک دستکش و ماسک در اختیار نیازمندان قرار داده است. همچنین شرکت فنی و مهندسی و شرکت فولادسنگ با توزیع بسته‌های سلامت مشتمل بر مواد ضدعفونی کننده و الکل و ماسک و دستکش و مواد ضدعفونی کننده سطوح، و شرکت فولاد امیرکبیر کاشان با خرید و تحویل 10 دستگاه ونتیلاتور تنفسی به ارزش بیش از ۱۵ میلیارد ریال به دانشگاه علوم پزشکی کاشان، توانستند در این پویش مردمی شرکت کنند.

وی تاکید کرد: شرکت فولاد مبارکه با مساعدت بیش از ۶۰ میلیارد ریالی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را در خرید تجهیزات و وسایل موردنیاز درمان بیماران کرونا و با مساعدت بیش از هفت میلیارد ریالی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مبارکه را یاری کرد.

مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه تصریح کرد: در ادامه این اقدامات و با توجه به کمبود اقلام پیشگیری ازجمله ماسک، فولاد مبارکه در اقدامی با مشارکت شرکت آتیه فولاد نقش جهان، یکی از شرکت‌های زیرمجموعه خود و با همکاری دانشگاه صنعتی اصفهان، برای احداث خط تولید ماسک‌های استاندارد N95 با ظرفیت بیش از یک میلیون عدد (قابل افزایش تا دو میلیون) در ماه اقدام نکرد تا با راه‌اندازی این خط تولید پیشرفته و اتوماتیک، قسمتی از نیاز جامعه تامین شود.

ترابی خاطرنشان کرد: در تمام شرکت‌های گروه علاوه بر خدمت‌رسانی به محیط پیرامون، توجه ویژه‌ای به محیط کار و کارکنان این واحدهای صنعتی شده که از آن جمله می‌توان به اقدامات هم‌سو با شرکت فولاد مبارکه مانند افزایش آگاهی از طریق پورتال سازمانی، شبکه‌های اجتماعی و پخش پمفلت‌های آموزشی، تعطیلی رستوران‌ها، ضدعفونی کردن و گندزدایی ناوگان حمل‌ونقل و ساختمان‌ها، تب‌سنجی پرسنل هنگام ورود به شرکت، کاهش زمان حضور نیروهای ستاد، غیرفعال کردن اثر انگشت و الزام پرسنل در استفاده از کارت، لغو ماموریت‌ها، اعطای مرخصی به پرسنل دارای علائم سرماخوردگی، کاهش زمان حضور پرسنل و دورکاری پرسنل ستادی در تمامی شرکت‌های گروه فولاد مبارکه اشاره کرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.