فولاد مبارکه می‌تواند التهاب بازار فولاد را ساماندهی کند

مدیرعامل گروه فولاد مبارکه اصفهان در نشست مشترک با انجمن تولیدکنندگان لوله‌های فولادی و پوشش خطوط انتقال، بر اهمیت تعامل بیشتر میان این دوبخش، بررسی راهکارهای رفع مشکلات خریداران ورقهای فولادی و تأمین مواد اولیه این شرکت‌ها که همگی جزو مشتریان بزرگ فولاد مبارکه اصفهان هستند، تأکید کرد.

به نقل از روابط عمومی فولاد مبارکه اصفهان، حمیدرضا عظیمیان در این نشست با بیان اینکه بر اساس قانون جاری در کشور، مدیریت توزیع و قیمت‌گذاری بر عهده فولاد مبارکه اصفهان نیست، تصریح کرد: تنها مسئولیتی که بر عهده بزرگ‌ترین فولادساز کشور قرار گرفته، تولید است.

 وی در ادامه افزود: اکنون شاهدیم که به‌دلیل دخالت‌های برخی نهادها و دستگاه‌های ذی ربط در بازار فولاد، شرایط نامساعد شده است.

 به گفته عظیمیان، فولاد مبارکه اصفهان برای رفع این مشکل، طرح‌های خود را به دولت و مجلس پیشنهاد داده و حتی دستگاه قضایی را در این زمینه توجیه کرده تا مدیریت واحد بر توزیع بازار توسط این شرکت انجام شود، هرچند فولاد مبارکه اصفهان به‌طور مشخص هیچ مسئولیت قانونی در توزیع و قیمت‌گذاری ندارد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.