فولاد اکسین خوزستان، حلقه میانی پروژه انتقال نفت از گوره به جاسک

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت، شرکت فولاد اکسین خوزستان را حلقه میانی پروژه انتقال نفت از گوره به جاسک عنوان کرد و گفت: پیشرفت فیزیکی پروژه روند مطلوبی دارد.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، تورج دهقانی مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت در حاشیه بازدید وزیر نفت از شرکت فولاد اکسین خوزستان با بیان اینکه روند اجرای طرح انتقال نفت از گوره به جاسک مطلوب است، گفت: کل طرح ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و پیشرفت فیزیکی در بخش زودهنگام طرح حدود ۵۰ درصد است.
او افزود: شرکت فولاد اکسین خوزستان در این طرح حلقه میانی تولید لوله است. در این طرح حلقه اول توسط شرکت فولاد مبارکه تولید می‌شود و در حلقه دوم ورق مورد نیاز توسط شرکت فولاد اکسین تولید خواهد شد و سپس لوله سازان داخلی این ورق‌ها را تبدیل به لوله می‌کنند.
دهقانی اظهار داشت: توانایی در شرکت فولاد اکسین خوزستان برای تولید ورق سرویس ترش ایجاد شده است تا برای طرح گوره به جاسک مورد استفاده قرار بگیرد و این طرح قرار است با اجرای هزار کیلومتر خط لوله ۴۲ اینچ فعال شود.
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت تصریح کرد: موفقیت این طرح بر اساس زمان بندی به راندمان و کارکرد شرکت فولاد اکسین بستگی دارد. این شرکت تا کنون نهایت تلاش خود را برای پیشبرد اهداف طرح انجام داده و توانسته است تعهد تولید ۲۵ هزار تن ورق عریض در ماه را عملی کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.