فروش ۳۹ هزار میلیارد تومانی فولاد مبارکه در سال ۹۸

مبلغ فروش کل سال شرکت فولاد مبارکه در سال ۹۸ به ۳۹۱ هزار میلیارد ریال رسیده که نسبت به سال ۹۷ افزایش جالب توجه ۷۰ درصدی را نشان می‌دهد.

  • ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ 15:14

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»، فولاد مبارکه اصفهان در اسفندماه سال جاری موفق به کسب درآمد عملیاتی ۲۵ هزار و ۴۹۶ میلیارد ریالی شده است.

به این ترتیب جمع درآمد‌های عملیاتی این شرکت در سال ۹۸ به بیش از ۳۹۱ هزار میلیارد ریال برسد.

برپایه این گزارش، فروش شرکت در مقایسه با بهمن ماه با توجه به افت مقادیر فروش آن به میزان ۳۳ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

جمع کل مقادیر فروش شرکت در سال ۹۸ به بیش از ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تن رسیده و این در حالی است که این مقادیر در سال مالی قبل از آن در حدود ۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تن بوده است.

مبلغ فروش کل سال شرکت همان گونه که اشاره شد به ۳۹۱ هزار میلیارد ریال رسیده است که نسبت به سال ۹۷ افزایش جالب توجه ۷۰ درصدی را نشان می‌دهد.

بر اساس گزارشی از بورس نیوز، نرخ فروش محصولات شرکت در ماه گذشته عمدتا با افزایش مواجه بوده است. رشد نرخ ارز در سامانه نیما در اسفند ماه منجر به رشد تقاضای محصولات فولاد مبارکه در بورس کالا گردید. نرخ فروش هر تن محصول ورق گرم در این ماه به بیش از ۵۲ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال رسید که نسبت به بهمن ماه ۵ درصد رشد را نشان می‌دهد.

نرخ فروش ورق سرد نیز ۴ درصد افزایش را نشان می‌دهد. نرخ محصولات پوشش‌دار بدون تغییر و نرخ شمش فولاد با ۰.۵ درصد افزایش به بیش از ۴۵ میلیون و ۴۱۰ هزار ریال رسیده است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.