سود عملیاتی فولاد مبارکه صعودی شد

شرکت فولاد مبارکه که با سرمایه ۱۳هزار میلیارد تومانی در بورس فعالیت دارد، در اصلاحیه گزارش اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای ۹ماهه منتهی به ۳۰آذر امسال اعلام کرد که با توجه به اعمال افزایش سرمایه ۶۰درصدی شرکت، میزان سود پایه هر سهم این شرکت در ۹ماه نخست امسال ۵۱۹ریال بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افتی ۴درصدی داشته است. بر اساس این گزارش، سود عملیاتی شرکت فولاد مبارکه در ۹ماه اخیر معادل ۱۳هزار میلیارد تومان بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشدی ۶۸درصدی را نشان می‌دهد.

همچنین گزارش عملکرد ماهانه فولاد حاکی از آن است این شرکت در دی ماه ۳۵۴هزار تن محصول گرم، ۱۲۱هزار تن محصول سرد و ۲۶هزار تن محصول پوشش دار تولید کرده و میزان درآمدش از فروش این محصولات در مجموع ۳۱هزار و ۸۲۳میلیارد ریال بوده است که در مقایسه با آذرماه رشدی ۸درصدی را نشان می‌دهد. این در حالی است که میزان فروش ماهانه این شرکت از شهریورماه روندی نزولی در پیش گرفته بود و رشد ۸درصدی دی‌ماه می‌تواند خبر خوبی برای سهامداران این شرکت باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.