سمپوزیوم فولادی در کیش

بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی فولاد ایران (سمپوزیوم فولاد)با حضور ۲۵۴ شرکت داخلی و خارجی شامگاه دوشنبه ۱۴ مهر به مدت ۳ روز در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش گشایش یافت.

غلامحسین مظفری رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در آئین افتتاح بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی فولاد ایران با اشاره به این که علیرغم شرایط سخت ناشی از شیوع بیماری کرونا و اهتمام ویژه بر رعایت ضوابط بهداشتی و حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی این نمایشگاه در جزیره کیش کار خود را آغاز کرده است گفت: با توجه به این که در این نمایشگاه شرکت‌های تخصصی و فنی در حوزه‌های مختلف در کنار هم دیگر قرار گرفتند فرصتی است برای تبادل اطلاعات و به اشتراک گذاشتن تجربه و مسائل علمی که می‌تواند نیازهای کشور را در حوزه صنعت فولاد تامین کند.

غلامحسین مظفری در بازدید از غرفه‌های این نمایشگاه ضمن ابراز امیدواری افزود: در سطح کشور مرز تولید ۳۰میلیون تن فولاد را پشت سر گذاشته و درحال‌حاضر فعالان این حوزه در خصوص دریافت سهمیه مواد اولیه با هم رقابت می‌کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.