ثبت رکورد جدید تولید شمش فولادی در فولاد بناب

رکورد جدید تولید شمش فولادی در واحد ذوب ۱۵۰ مجتمع فولاد صنعت بناب به مناسبت دهه فجرثبت شد. به گزارش روابط عمومی گسترش صنایع و معادن ماهان، رکورد جدید تولید شمش فولادی در واحد ذوب قوس ۱۵۰ این مجتمع به میزان یک هزار و ۱۳۰ تن در روز در حالی به ثبت رسید که این میزان تولید در این واحد بی سابقه بوده و شمش‌های ۱۵۰× ۱۵۰ با گرید‌های sp۵ ۳sp , در حال حاضر تولید می‌شود.

واحد ذوب و ریخته گری ۱۵۰ ( ذو ب شاهین ) مجتمع فولاد صنعت بناب از سال ۱۳۹۲ راه‌اندازی شده و سالانه توان تولید ۳۲۰ هزارتن شمش فولادی با کیفیت بالا را داراست. ذوب ۱۵۰ این شرکت دارای کوره قوس ۵۰ تنی بوده و قابلیت هات شارژ و اتصال به خط نورد ۱۸ استند را نیز داراست که در حال حاضر شمش‌های تولید شده در این واحد در خطوط نورد این مجتمع مورد استفاده قرار گرفته و در بازارهای داخلی و خارجی نیز عرضه می‌شود.

مجتمع فولاد صنعت بناب در حال حاضر با داشتن دو واحد ذوب و ریخته‌گری توان تولید سالانه ۶۰۰ هزار تن شمش فولادی را داراست و همچنین با برخورداری از ۷ خط نورد، قابلیت تولید سالانه بیش از یک میلیون و ۹۵۰ هزارتن انواع مقاطع نوردی در قالب سبد کامل محصولات فولادی را داراست که به سبب کیفیت بالای محصولات تولیدی، در بازارهای داخلی و خارجی از جایگاه ویژه‌ای بین مصرف‌کنندگان برخوردار است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.