تقدیر وزیر «تعاون، کار و رفاه اجتماعی» از کارکنان فولاد خراسان

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با صدور تقدیرنامه‌ای، از کوشش‌های مدیرعامل و کارکنان خدوم فولاد خراسان در تحقق «رونق تولید» و ارتقای تولید، تامین مواد اولیه، فروش و صادرات این شرکت سپاسگزاری و قدردانی کرد.

در متن تقدیر محمد شریعتمداری خطاب به مدیرعامل فولاد خراسان، از کوشش‌های کارساز مدیرعامل و همکاران فولاد خراسان در ارتقای میزان تولید، فروش و صادرات، تمهید و تامین مواد اولیه و گام برداشتن فولاد خراسان در مسیر «توسعه ساخت داخل» قدردانی شده و این «کوشش های کارساز»،  گواهی بر اهتمام مجتمع فولاد خراسان و مدیرعامل شرکت بر رونق تولید» و تحقق منویات رهبر معظم انقلاب و اهداف دولت  عنوان شده است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خطاب به کسری غفوری  نسبت به توفیق روزافزون مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان و همکاران در تحقق چشم‌انداز اقتصادی و صنعتی کشور ابراز امیدواری کرده است.

در سال ۱۳۹۸ فولاد خراسان علاوه بر تامین میزان قابل‌توجهی از مواد اولیه و تجهیزات مورد نیاز تولیدی، ضمن ارتقای رکورد تولید در نواحی مختلف ازقبیل فولادسازی، نورد، آهن اسفنجی و گندله‌سازی، موفق به شکستن رکورد فروش و صادرات شده و در ۱۱ ماهه سال ۱۳۹۸، بیش از ۴۰ درصد از بالاترین نصاب قبلی صادرات خود پیشی گرفته است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.