تامین مواد اولیه فولاد خوزستان

استاندار خوزستان:

شرکت‌های فولاد مواد اولیه کارخانجات خوزستان را تامین کنند

استاندار خوزستان با اشاره به مشکلات بخشی از صنایع این استان در تامین مواد اولیه گفت: پیش از اینکه مواد اولیه تولید شده در شرکت‌های فولادی در بورس عرضه شود باید ابتدا نیاز کارخانجات و صنایع داخل خوزستان تامین شود.

غلامرضا شریعتی روز پنجشنبه در حاشیه بررسی مشکلات شرکت‌های فولادی استان در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: در این رابطه تلاش می‌شود با ستاد تنظیم بازار کشور هماهنگی‌لازم صورت گیرد تا عرضه محصولات تولیدی شرکت‌های فولادی قبل از عرضه به بازار بورس، در دسترس کارخانجات و صنایع داخل استان قرار گیرد.

وی ادامه‌داد: استان خوزستان به عنوان یکی از قطب‌های تولید فولاد کشور محسوب می‌شود و به همین منظور در راستای تداوم چرخه تولید و همچنین اشتغال پایدار نیاز است تا بخشی از محصولات مورد نیاز تولید شده در شرکت‌های بزرگ فولادی در داخل استان و خارج از بورس عرضه شود.

نماینده عالی دولت در استان مهمترین نیاز برخی کارخانجات فولادی داخل استان را شمش و اسلب عنوان‌کرد و گفت: برای اینکه نیاز این کارخانجات بدون وقفه و توقف تولید صورت بگیرد، به صورت ماهانه نشست‌های هماهنگی با شرکت‌های تولیدکننده مواد اولیه تشکل خواهد شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.