بهره‌برداری از واحد اگلومراسیون مجتمع فولاد زرند ایرانیان

مجتمع فولاد زرند ایرانیان یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های شرکت میدکو، با تولید ۷/ ۱ میلیون تن فولاد گامی بزرگ در صنعت فولاد کشور بر خواهد داشت.

بهره‌برداری از واحد اگلومراسیون شرکت فولاد زرند ایرانیان با حضور دکترپورمند مدیرعامل شرکت میدکو با برقراری تماس تلفنی با دکترقاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد و رئیس هیات‌مدیره میدکو و همچنین با حضور مدیرعامل فولاد زرند ایرانیان، فرماندار، رئیس دادگستری و دادستان زرند آغاز شد.مجید قاسمی در تماس تلفنی خود، از به سرانجام رسیدن این کار بزرگ اقتصادی تقدیر و تشکر کرد.  مهندس‌صادق‌زاده فرماندار شهرستان زرند هم در این مراسم، از مدیران گروه مالی پاسارگاد و هلدینگ میدکو قدردانی کرد و گفت: شما مردان بی‌ادعا و مخلصی هستید که در جبهه اقتصادی مبارزه می‌کنید، شما سلیمانی‌های اقتصادی این کشورید و با تلاش شما در اقتصاد هم در جهان سربلند و پیروز خواهیم ماند. حجت‌الاسلام محمدی رئیس دادگستری شهرستان زرند نیز در این مراسم افزود: در جریان نیروی استخدامی و بومی شرکت فولاد زرند ایرانیان هستم و می‌دانم این شرکت بیش از ۷ هزار نفر اشتغال‌زایی کرده و قطعا شاهد کاهش پرونده‌های جزایی خواهیم بود. به گفته وی، امروز هر چه در بحث اقتصاد تلاش کنیم و اشتغال‌زایی برای جوانان فراهم کنیم شاهد کاهش آمار ورودی پرونده‌ها در حوزه‌های قضایی خواهیم بود و بر خود واجب می‌دانم از تمامی افرادی که در جبهه اقتصادی درخشیدند و در مقابل تحریم‌ها ایستادگی کردند تشکر و قدردانی کنم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.