افزایش ۵۰ درصدی تولید گندله در شش ماهه ۹۹

مدیرعامل فولاد سنگان با اشاره به حاشیه سود ایجاد شده ناشی از تولید در سال جهش تولید گفت: فروش ریالی فولاد سنگان ۲۲۳ درصد رشد داشته است.

 مدیرعامل مجتمع صنعتی معدنی سنگان از افزایش  ۵۰ درصدی تولید گندله در شش ماهه نخست امسال خبر داد و گفت: شرکت فولاد سنگان در شش ماهه نخست سال ۱۳۹۹، موفق به ثبت رکوردهای تولید و کسب عناوین پرافتخار در عرصه ی جهاد اقتصادی کشور شد که نوید جایگزینی معدن به جای نفت در اختصاص درآمدهای کشور را عملیاتی می سازد.

دکتر علی امرایی مدیرعامل مجتمع صنعتی معدنی سنگان در ، از صنعت فولاد بعنوان یکی از صنایع بسیار مهم توسعۀ کشور  و استراتژیک نام برد و گفت: صنعت فولاد نه‌تنها در ایران، بلکه در دنیا از جایگاه بسیار مهمی برخوردار است؛ به‌نحوی‌که بخش اعظمی از رشد اقتصادی دنیا و اشتغال تعریف‌شده در کشورهای جهان نیز به این صنعت وابسته است. مواردی همچون «سود» و «فروش» از آیتم‌های بسیار با اهمیت صورت‌های مالی هستند. سود حاصل از رشد و تولید، رویدادهای وضعیت واقعی یک شرکت و بنگاه اقتصادی را تفسیر  نموده و در واقع یکی از مزیت‌های یک کسب و کار موفق، بهره بردن از سودی است که آن کسب و کار موفق، خلق می‌کند. 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.